Menu Close

Su Naujais metais

2024 metais linkime Jums vysk Arūno Poniškaičio žodžiais:

💖gyvuokite be pertraukų ir neterminuotai. Šeima yra namai, kurie visada laukia; santykis, kuris išlieka; meilė, kuri pasitiki.

💖kad meilės džiaugsmas atsinaujintų kiekvienoje šeimoje. Juk toks yra kiekvienos šeimos troškimas, jos jėga. Tai pabrėžia popiežius Pranciškus, sakydamas, kad „šeimos jėga iš esmės yra jos geba mylėti ir mokyti mylėti. Kad ir kokia sužeista būtų, šeima visada gali augti remdamasi meile“ (Amoris Laetitia 53).

💖Kad ir kokie sunkumai būtų išgyvenami dabar, kad ir kas nepakeičiamo ir neatstatomo būtų nutikę praeityje, jūsų pastangos mylėti čia ir dabar yra prasmingos ir labai reikalingos.

💖Ne kartą cituojami šv. Teresės iš Kalkutos žodžiai, kad „pasaulio karas ir taika prasideda šeimoje“. Tad kiekvienos šeimos pastangos skirti vieni kitiems laiko, išklausyti, suprasti, priimti, atleisti, pasitikėti yra nepaprastai svarbus ir niekuo nepakeičiamas indėlis į taiką daug platesniu mastu: mūsų visuomenėje ir netgi visame pasaulyje.

💖Mielos šeimos, jūs visos esate svarbios – ne tik šiandien, bet ir kasdien, ne tik darnios, bet ir įvairiai sužeistos. Mylėkime tokie, kokie esame ir taip, kaip dabar pajėgiame.

ir 2024 metais teisksime kompleksinę pagalbą. Mus rasite – Marijonų g. 24, Panevėžyje.
Informacija ir registracija tel. 867424210

Skip to content